منوهای نصب در پنل مدیریت

شرکت مترو منطقه اصفهان

 

 

 

     اهداف و رسالت سازمان

 

سازمان قطارشهری اصفهان در راستای ایجاد و توسعه شبکه قطارشهری، باتلاش جهت جذب حداکثری و بهره گیری بهینه از منابع ملی،شهرداری و سایر ظرفیتهای موجود، و حاکمیت مدیریت شایسته سالاری، جهت دستیابی به آرمان های خویش و جلب رضایت ذی نفعان، نهادینه شدن رسالت های زیر را الزامی می داند:

 

  • منابع انسانی هر سازمان، عامل اصلی حیات آن است. تلاش جهت جذب، ارتقاء، توسعه و حفظ منابع انسانی کارآمد، متعهد و با انگیزه از طریق ایجاد فضای منصفانه، پویا و پایا در مسیر تعالی، یکی از رسالت های این سازمان می باشد.
  • شهروندان ولی نعمتان ما می باشند. تلاش می گردد فرآیند اجرا ی پروژه ها به گونه ای طرح ریزی شود که با رعایت و حفظ سیمای شهری، در رفت و آمد شهروندان کمترین اختلال ایجاد شود و کاهش اتلاف وقت و آرامش در  سفر همزمان با توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شهروندان را ایجاد نماید.
  • میراث فرهنگی مجموعه ای گران بها از هویت و میراث تمدنی جامعه بشری است. در راستای تقویت و معرفی ارزش های تمدنی و همسویی با مکتب اصفهان به عنوان بنیان پیوست فرهنگی و همچنین ایجاد بستری مناسب جهت استفاده از فرصتهای گردشگری از طریق دسترسی مناسب و آسان و کاهش اثرات مخرب سایر سیستم های حمل و نقل عمومی، احداث سیستم حمل و نقل ریلی کارآمد با استفاده از استانداردهای روز دنیا در اتخاذ روشهای فنی و اجرایی مناسب جهت عبور ایمن از محدوده های میراث فرهنگی از اساسی ترین رسالتهای این سازمان به شمار می رود.
  • حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی امری اجتناب ناپذیر و حیاتی است. استفاده از حمل و نقل ریلی یکی از موثرترین و اساسی ترین راهکارهای کاهش منابع تجدید ناپذیر، آلودگی هوا و آلاینده های صوتی به شمارمی رود. سازمان قطار شهری اصفهان از طریق ایجاد سیستم حمل و نقل ریلی پاک و کارآمد رسالت مهمی درکاهش این آلاینده ها  و حفظ محیط زیست و منظر شهری خواهد داشت.
  • تلاش جهت کمک به دولت در راستای رشد مناسب زیر ساختهای ریلی درون شهری و ارتقاء شاخصهای رفاه و کاهش مصرف سوخت های فسیلی و صرفه جویی ارزی.
  • بهبود عبور مرور شهری و ایجاد انگیزه برای افزایش استفاده از سیستمهای حمل و نقل عمومی در راستای تحقق اهداف کلان شهرداری، یکی از اصلی ترین رسالت های سازمان می باشد.
  • اطمینان بخشی به نهادهای نظارتی مرتبط از طریق تعهد مستمر به اجرای دقیق قوانین.
  • سازمان قطار شهری بر این اعتقاد تأکید دارد که، بهره برداری مطمئن ، ایمن و سریع از اصلی ترین فاکتور های ایجاد سامانه های حمل ونقل ریلی است. لذا نگرش کیفیت مدار در ساخت خطوط ریلی یک رسالت مهم واساسی سازمان به شمار می رود.
  • سازمان قطار شهری بر این باور است که مشاوران و پیمانکاران دو بال اصلی و شرکای اقتصادی سازمان می باشند و ارتباط سودمند متقابل میان آنها به افزایش توان کمی وکیفی و ایجاد ارزش افزوده کمک می نماید. بر همین اساس مشارکت در مسائل فنی، شناسایی و انتخاب مشاوران و پیمانکاران کلیدی و کارآمد، برقراری ارتباط شفاف و باز، ارائه اطلاعات و اعلام برنامه های آتی به یکدیگر، انجام فعالیت های بهبود مشترک و توسعه آن و ترغیب، تشویق و قدردانی از بهبود ها و موفقیت های مشاوران و پیمان کاران از رسالت های مهم سازمان می باشد.
  • سازمان بر این اعتقاد است که تأسیسات شهری اعم از آب و فاضلاب، برق، گاز، مخابرات و … از شریان های اساسی و حیاتی بسیار مهم و عام المنفعه می باشد. پرهیز از وارد آمدن آسیب و خسارت و جابجا نمودن مناسب و اجتناب از اختلال در روند زندگی و کسب و کار شهروندان در هنگام احداث قطار شهری، از دیگر رسالت های مهم سازمان به شمار می آید.
چشم انداز سازمان
 

بیانیه چشم انداز: سرآمدی در ایجاد و توسعه شبکه حمل و نقل ریلی بی وقفه، مطمئن، سریع و ارزان در کشور

درباره

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان با مجوز وزارت صنایع به شماره 105483 تاریخ 82/9/4 و شماره 60/61853 تاریخ 85/4/3 طی دو نوبت و در دو زمان وزیر دستورالعمل اجازه برگزاری آموزش در سطح کشور جهت اجرا اخذ نموده است.این مرکز آموزش در حال حاضر در سطح کشور دارای 18 نمایندگی فعال می باشد که در راستای اهداف والای آموزش و تربیت مهندسی حرفه ای با استفاده از تمامی پتانسیلها اعم از کلیه امکانات آموزشی،تفاهمنامه هایی آموزشی با مراکز مهم از جمله دانشگاه صنایع و معادن کشور،دانشگاه اصفهان،فنی و حرفه ای کل کشور،جهاد دانشگاهی کل کشور به مرحله اجرا در آورده است که در همین خصوص با عنایت به منویات گوهر بار رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پیوند هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه تمامی سعی و تلاش خود را در این راه سازنده و ارزشمند معطوف نموده است.

همکاران ما


خبر نامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد.
X