منوهای نصب در پنل مدیریت

شرکت فولاد گستر یزد

معرفی شرکت:

مجتمع فولاد مبارکه در راستای سیاستهای توزیع و فروش محصولات فولادی خود اقدام به تشکیل شرکتهای خدماتی فولاد در سراسر کشور نمود. شرکت فولاد گستر یزد (سهامی خاص)، شبکه دو توزیع فروش محصولات این مجتمع می‌باشد. که در سال ۱۳۷۶ به منظور ارائه کلیه فعالیتهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی در زمینه‌های مختلف به ویژه طراحی، ساخت، تولید، راه‌اندازی و اداره واحدهای تولیدی، انواع مصنوعات فلزی، فولادی و انجام خدمات فلزی، شکل دادن ورقهای فولادی، مقاطع مورد نیاز صنایع، مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از شرکت طی آگهی تاسیس شماره ۱۲۲۵ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.

 

اهم وظایف:

شناسایی واحدهای تولیدی کوچک و تامین نیازهای آنها، جمع آوری اطلاعات آخرین وضعیت محصولات فولادی تولیدی داخل و خارج کشور و تهیه گزارش نوسانات قیمت در راستای ایجاد تعادل در بازار عرضه و تقاضا، اخذ سفارش از واحدهای تولیدی و تحویل کالا جهت جلوگیری از توقف کار و سرمایه از جمله فعالیتها و وظایف این شرکت می‌باشد.

شرکت فولاد گستر یزد در نیمه اول سال ۷۶ با زمینی به مساحت ۲۰٫۰۰۰ متر مربع و احداث ساختمان اداری به مساحت ۴۰۰ متر مربع و سالن های تولید مجموعاً به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع با نصب و راه‌اندازی دو خط کامل برش سرد و گرم فعالیتهای تولیدی خود را آغاز نمود و در سال ۸۰ با شناسایی واحدهای تولیدی مشابه در استان و ارزیابی پتانسیل مورد نیاز در زمینه مصرف پروفیل z، گاردریل و پروفیل باز در استان و استانهای همجوار جنوبی اقدام به راه اندازی خط برش طولی و خط تولید گاردریل، پروفیل باز و z نمود. در سال ۸۳ نیز خط قیچی ۶ متری تا ضخامت ۲۵ میلیمتر و خط تولید کرکره به مجموعه اضافه گردید. درحال حاضر واحد فنی تولید شرکت با در اختیار داشتن ۷ خط کامل برش شامل خطوط تبدیل کلاف به شیت سرد و گرم نواربر، z ، گاردریل، پروفیل باز، خط کرکره و قیچی جهت تولید انواع تسمه توانایی انجام کلیه سفارشات مشتریان استان و مناطق جنوبی کشور را دارد.

شرکت فولاد گستر یزد در نیمه اول سال ۷۹ با زمینی به مساحت ۲۰٫۰۰۰ متر مربع و ایجاد ساختمان اداری به مساحت ۴۰۰ متر مربع و سالن های تولید مجموعاً به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع با نصب و راه‌اندازی دو خط کامل برش سرد و گرم فعالیتهای تولیدی خود را آغاز نمود و در سال ۸۰ با شناسایی واحدهای تولیدی مشابه در استان و ارزیابی پتانسیل مورد نیاز در زمینه مصرف پروفیل z، گاردریل و پروفیل باز در استان و استانهای همجوار جنوبی اقدام به راه اندازی خط برش طولی و خط تولید گاردریل، پروفیل باز و z نمود. در سال ۸۳ نیز خط قیچی ۶ متری تا ضخامت ۲۵ میلیمتر و خط تولید کرکره به مجموعه اضافه گردید. درحال حاضر واحد فنی تولید شرکت با در اختیار داشتن ۷ خط کامل برش شامل خطوط تبدیل کلاف به شیت سرد و گرم نواربر، z ، گاردریل، پروفیل باز، خط کرکره و قیچی جهت تولید انواع تسمه توانایی انجام کلیه سفارشات مشتریان استان و مناطق جنوبی کشور را دارد.

 

امور فروش:

فروش ورق و شناسایی مصرف کنندگان مربوطه در چهار چوب سیاستهای کلی شبکه ۲ توزیع محصولات فولادی از جمله فعالیتهای فروش شرکت فولاد گستر می‌باشد.

فعالیت مشتریان شرکت عموماً در زمینه‌های زیر می‌‌باشد:

۱- تولید قطعات                                                                                       ۲- کمدساز

۳- کانتینر ساز                                                                                    ۴- ماشین ساز و تراشکار

۵- تانکرساز                                                                                 ۶- قاب لامپهای مهتابی

۷- کارخانجات پروفیل                                                                          ۸- لوازم اداری

۹- بشکه و قوطی سازی                                                                    ۱۰- قفسه ساز

۱۱- یراق آلات و مشعل                                                                      ۱۲- چهارچوب در و پنجره

۱۳- فرغون و بیل                                                                                ۱۴- سوله ساز

۱۵- برسکاری                                                                                    ۱۶- آسانسور

۱۷- رادیاتور و سیستمهای تهویه                                                         ۱۸- قرقره ساز

۱۹- قطعات دوچرخه                                                                            ۲۰- کارخانجات تولید لوازم خانگی

اهم فعالیتهای مدیریت فروش به شرح زیر می باشد:

۱-خرید و فروش محصولات فولادی داخلی بر اساس نیاز مشتریان

۲- خرید و فروش محصولات فولادی خارجی در صورت کمبود برای رفع نیاز مصرف کنندگان

امور بازرگانی:

فعالیتهای بازرگانی شرکت فولاد گستر یزد عمدتاً نظارت بر خرید محصولات فولادی از شرکت فولاد مبارکه وعقد قرارداد با مشتریان ، تشکیل پرونده برای مشتریان و گروه بندی مشتریان در خصوص مصرف نوع محصولات فولادی  و تعیین قیمت تمام شده محصولات .

اهم فعالیتهای مدیریت بازرگانی به شرح زیر می باشد:

۱-تشخیص نیاز مصرف کنندگان به محصولات فولادی و ارسال دستور خرید به فروش

۲- عقد قرارداد به مشتریان و پیگیری واگذاری محصولات بر اساس اولویت بندی

 

امور مالی:

جذب نقدینگی و تامین منابع مالی جهت انجام سرمایه‌گذاریهای مورد نیاز در ارتباط با ایجاد مرکز خدمات فولاد از جمله فعالیتهای امور مالی می‌باشد.

اهم فعالیتهای مدیریت مالی به شرح زیر میباشد:

۱-گشایش اعتبار اسنادی داخلی و خارجی

۲- اخذ تسهیلات بانکی به طریق مکانیزه

 

درباره

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان با مجوز وزارت صنایع به شماره 105483 تاریخ 82/9/4 و شماره 60/61853 تاریخ 85/4/3 طی دو نوبت و در دو زمان وزیر دستورالعمل اجازه برگزاری آموزش در سطح کشور جهت اجرا اخذ نموده است.این مرکز آموزش در حال حاضر در سطح کشور دارای 18 نمایندگی فعال می باشد که در راستای اهداف والای آموزش و تربیت مهندسی حرفه ای با استفاده از تمامی پتانسیلها اعم از کلیه امکانات آموزشی،تفاهمنامه هایی آموزشی با مراکز مهم از جمله دانشگاه صنایع و معادن کشور،دانشگاه اصفهان،فنی و حرفه ای کل کشور،جهاد دانشگاهی کل کشور به مرحله اجرا در آورده است که در همین خصوص با عنایت به منویات گوهر بار رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پیوند هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه تمامی سعی و تلاش خود را در این راه سازنده و ارزشمند معطوف نموده است.

همکاران ما


خبر نامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد.
X