منوهای نصب در پنل مدیریت

شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فلز تدارک

شرکت فلزتدارک در سال ۱۳۹۱ با مالکیت شرکت فولاد مبارکه اصفهان تأسیس گردید.
سهامدار اصلی آن شرکت فولاد مبارکه اصفهان می¬باشد. شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان با داشتن پرسنل مجرب و با پشتوانه ده ها سال تجربه در صنعت فولاد توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان با هدف تهیه و توزیع مواد اولیه و نیز تامین تجهیزات و ماشین الات صنایع وابسته تأسیس گردید.
این شرکت با بکارگیری دانش فنی روز و همکاران متخصص و دلسوز خود در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت فولاد ایران مطرح است.
فلز تدارک به عنوان یکی از شرکت های گروه فولاد مبارکه میعادگاه تجارتی صنعتگران و معدنکاران و بازرگانانی است که همگی تلاش را برای اعتلای ایران اسلامی بکار بسته اند.

چشم انداز

  1. مطرح شدن به‌عنوان  قابل اتکاء‌ترین تأمین‌کننده مواد اولیه برای شرکت فولاد مبارکه اصفهان و سایر واحدهای تولیدی صنعت فولاد در ایران تا سال ۱۴۰۰
  2. استفاده بهینه از فرصتهای سرمایه گذاری داخلی و خارجی
  3. توسعه صادرات به منظور حضور در بازار های خارجی
  4. حضور مؤثر در پروژه‌های EPC خطوط لوله آب و نفت و گاز در مشارکت با شرکت‌های پیمانکاری اجرای خط لوله به‌عنوان یکی از سه شرکت برتر در ایران تا سال ۱۴۰۰

خط مشی شرکت فلزتدارک فولاد مبارکه

  1. توسعه مشارکت کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت و ارتقای توانمندی آنان از طریق آموزش
  2. در دسترس بودن اطلاعات و منابع ضروری برای دستیابی به اهداف خرد و کلان تعریف شده در سازمان
  3. درستکاری-صداقت و پایبندی به تعهدات فردی و سازمانی
  4. ارتقای سطح رضایت مشتریان و توسعه همکاری مشترک با شرکت های زیرمجموعه فولاد مبارکه اصفهان
  5. توجه به مسئولیت های اجتماعی در راستای مسائل زیست محیطی

ادرس سایت: http://ms-feleztadarok.ir

 

 

درباره

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان با مجوز وزارت صنایع به شماره 105483 تاریخ 82/9/4 و شماره 60/61853 تاریخ 85/4/3 طی دو نوبت و در دو زمان وزیر دستورالعمل اجازه برگزاری آموزش در سطح کشور جهت اجرا اخذ نموده است.این مرکز آموزش در حال حاضر در سطح کشور دارای 18 نمایندگی فعال می باشد که در راستای اهداف والای آموزش و تربیت مهندسی حرفه ای با استفاده از تمامی پتانسیلها اعم از کلیه امکانات آموزشی،تفاهمنامه هایی آموزشی با مراکز مهم از جمله دانشگاه صنایع و معادن کشور،دانشگاه اصفهان،فنی و حرفه ای کل کشور،جهاد دانشگاهی کل کشور به مرحله اجرا در آورده است که در همین خصوص با عنایت به منویات گوهر بار رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پیوند هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه تمامی سعی و تلاش خود را در این راه سازنده و ارزشمند معطوف نموده است.

همکاران ما


خبر نامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد.
X