منوهای نصب در پنل مدیریت

شرکت توکا رنگ

درباره توکارنگ فولاد سپاهان

شرکت توکا رنگ فولاد سپاهان در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با هدف تولید رنگ و انواع پوشش های صنعتی(کویل کوتینگ) و همچنین تامین مواد اولیه و با اهداف اعتلای سطح کیفی و رسیدن به خودکفایی به فعالیت خود ادامه داده است. کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی رنگسازان (رازی) واقع شده است.

این کارخانه در زمینی به مساحت دوازده هزار متر مربع بنا گردیده است که زیر بنای سالنهای تولید و انبار آن و همچنین ساختمان های اداری بالغ بر هشت هزار متر مربع در حال راه اندازی می باشد.

آزمایشگاه های کنترل کیفی و تحقیقاتی شرکت توکا رنگ، از بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه های رنگ سازی بوده که این شرکت با به کارگیری آزمایشگاه های مذکور و با تکیه بر دانش فنی متخصصان مجرب و کار آزموده خود و همچنین با بهره گیری از تکنولوژی نوین و جدیدترین ماشین آلات روز دنیا، قادر به تولید انواع پوشش های صنعتی و تخصصی می باشد .

ارائه خدمات آموزشی از طریق برگزاری کلاسهای مختلف دوره های اعزام به خارج از کشور، شرکت در نمایشگاهها و سمینارهای تخصصی داخلی و خارجی از جمله تمهیدات شرکت در جهت به روز نگهداشتن سطح علمی و دانش فنی پرسنل خود بوده است. در حال حاضر شرکت توکا رنگ انواع تولیدات خود را تا ظرفیت ۴۰۰۰ تن در سال بنا به سفارش مشتریان عرضه می نماید. همچنین این شرکت قادر خواهد بود تا حدظرفیت اسمی ۱۰۰۰۰ تن در سال محصولات خود را به تولید و عرضه برساند.

نخستین تولیدات این شرکت در سال ۱۳۸۵ جهت واحد ورق رنگی شرکت فولاد مبارکه اصفهان تحت عنوان رنگ های کویل کوتینگ به بازار عرضه گردید. سعی و تلاش تمامی تلاشگران مجموعه بر این است تا این شرکت در تمامی موارد به عنوان خوش نام ترین شرکت رنگسازی در بازار مطرح باشد و رضایت مشتریان را جلب نماید.

تماس با ما

کارخانه

اصفهان- کیلومتر ۵۶ جاده اصفهان ، شیراز – شهرک بزرگ صنعتی رازی(رنگساران) – بلوار رازی- میدان تولید -خیابان نهم- پلاک ۱۵۹

info@tukapaint.com

۰۳۱۹۵۰۱۰۴۰۰-۷۰۰

۰۳۱۹۵۰۱۰۷۰۰

دفتر مرکزی

اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- خیابان حضرت یحیی- جنب بن بست حامی- پلاک ۲۹۰

info@tukapaint.com

۰۳۱۳۶۲۶۹۰۷۷ -۰۳۱۳۶۲۷۶۶۱۵

۰۳۱۳۶۲۹۴۸۷۸

 

 

 

درباره

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان با مجوز وزارت صنایع به شماره 105483 تاریخ 82/9/4 و شماره 60/61853 تاریخ 85/4/3 طی دو نوبت و در دو زمان وزیر دستورالعمل اجازه برگزاری آموزش در سطح کشور جهت اجرا اخذ نموده است.این مرکز آموزش در حال حاضر در سطح کشور دارای 18 نمایندگی فعال می باشد که در راستای اهداف والای آموزش و تربیت مهندسی حرفه ای با استفاده از تمامی پتانسیلها اعم از کلیه امکانات آموزشی،تفاهمنامه هایی آموزشی با مراکز مهم از جمله دانشگاه صنایع و معادن کشور،دانشگاه اصفهان،فنی و حرفه ای کل کشور،جهاد دانشگاهی کل کشور به مرحله اجرا در آورده است که در همین خصوص با عنایت به منویات گوهر بار رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پیوند هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه تمامی سعی و تلاش خود را در این راه سازنده و ارزشمند معطوف نموده است.

همکاران ما


خبر نامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد.
X