منوهای نصب در پنل مدیریت

شرکت ایران ذوب

   شرکت ایران ذوب، یکی از شرکت های شناخته شده ریخته گری و از پیشگامان ریخته گری ماشینی در سطح کشور می باشد. فعالیت این شرکت با اخذ پروانه بهره برداری از سال ۱۳۶۲ و پس از خرید، نصب و راه اندازی ماشین آلات، آغاز گردید. این شرکت در سال ۱۳۷۰ و با توجه به نیاز صنایع سیمان کشور به قطعات ریخته گری از جمله گلوله، زره، دیافراگم آسیا، گریت کولر، قطعات نسوز و ضد سایش، همکاری خود را با شرکت های سیمان آغاز نمود و در این زمینه با استقبال گسترده مصرف کنندگان در صنعت سیمان روبرو گردید. به نحوی که در دهه ۷۰ نیاز کشور به واردات گلوله آسیا قطع و کلیه نیاز صنایع سیمان توسط این شرکت تأمین گردید. در طرح توسعه جدید شرکت ایران ذوب در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۱، شرکت ایران ذوب تولید کره ها و نیمکره های آلومینیومی را نیز به تولیدات خود افزود. این محصول در صنایع فولاد سازی جهت اکسیژن زدایی بکار گرفته می شود.

  شرکت ایران ذوب از ابتدای شروع همکاری با صنعت سیمان، تولید قطعات ریخته گری با بالاترین کیفیت را دنبال کرده و در این زمینه از همکاری نیروهای متخصص داخلی، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی بهره گرفته است. مدیران و کارکنان این مجموعه با همت و تلاش گسترده، از فراز و نشیب های پیش رو عبور کرده و علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، اقدام به صادرات محصولات خود به کشورهایی چون عراق، قطر، امارات، سوریه، ترکیه، ایتالیاو… نموده است.

سهام شرکت ایران ذوب در سال ۱۳۹۱ به طور کامل توسط شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد خریداری گردید. امید است که با این تحولات بوجود آمده علاوه بر شرکت های سیمان و معادن کشور، بتوان به طور وسیع تری وارد بازار شرکت های فولادی از قبیل فولاد مبارکه، فولاد خوزستان و … نیز شده تا کماکان نام شرکت ایران ذوب بر تارک صنعت کشور بدرخشد.

درباره

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان با مجوز وزارت صنایع به شماره 105483 تاریخ 82/9/4 و شماره 60/61853 تاریخ 85/4/3 طی دو نوبت و در دو زمان وزیر دستورالعمل اجازه برگزاری آموزش در سطح کشور جهت اجرا اخذ نموده است.این مرکز آموزش در حال حاضر در سطح کشور دارای 18 نمایندگی فعال می باشد که در راستای اهداف والای آموزش و تربیت مهندسی حرفه ای با استفاده از تمامی پتانسیلها اعم از کلیه امکانات آموزشی،تفاهمنامه هایی آموزشی با مراکز مهم از جمله دانشگاه صنایع و معادن کشور،دانشگاه اصفهان،فنی و حرفه ای کل کشور،جهاد دانشگاهی کل کشور به مرحله اجرا در آورده است که در همین خصوص با عنایت به منویات گوهر بار رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پیوند هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه تمامی سعی و تلاش خود را در این راه سازنده و ارزشمند معطوف نموده است.

همکاران ما


خبر نامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد.
X